Misiaki pluszaki kolorowe

Witamy Was po dłuższej przerwie, niestety ten czas nie był wykorzystany na nowe działania związane z rozwijaniem Mayalove, ale to nie znaczy, że nic w tym czasie nie powstało. W między czasie wydarzyło się dużo rzeczy, zarówno dobrych jak i przykrych, ale nadal mamy wiele sił do działania i projektowania.

Jedną z kilku zabawek jakie powstały w ostatnim czasie są pluszowe misie. Nie są to jednak zwykłe pluszowe misie, tylko misiaki z włóczki pluszowej. Sama włóczka jest fantastyczna, ale dopiero kiedy zostaje użyta do zabawek. Misie są milusie w dotyku, idealne do przytulania w chłodne jesienne wieczory. Nie inaczej jak w przypadku poprzednich zabawek, pierwszy model miśka został momentalnie przejęty przez nasza najmłodszą i to jeszcze w jej naulubieńszym kolorze – niebieskim. Nie rozstaje się z misiakiem każdej nocy, oczywiście razem ze Szczerbatkiem, nieustannie dwie ulubione zabawki zrobione przez mamę.

Jak na razie powstały tylko cztery misiaki w trzech kolorach: niebieski, różowy i szary z czerwoną kokardką. O niebieskim już wspominałam, szary przeznaczony jest dla wspaniałego chłopca, więc pozostały nam dla Was dwa różowe misiaki. Cena jednej sztuki to 90 zł. Jeżeli jesteście zainteresowani to piszcie na maila hello@mayalove.pl. Zapraszamy również na naszego Instagrama, pokazujemy tam zawsze nasze nowości i czasem prędzej tam można zobaczyć nasze aktualne prace.

Misiaki fotograficznie

 

Komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany.
Pola obowiązkowe są oznaczone gwiazdką *